НОВОСТИ

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

АВТОРИЗАЦИЯ

CСЫЛКИ

Фільм «Серпень. Восьмого» про Південну Осетію отримав прокатне посвідчення

Фільм «Серпень. Восьмого» режисера Джаніка Файзієва отримав посвідчення на право розповсюдження і демонстрування стрічки на території України. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно

Посвідчення встановлює обмеженням для глядацької аудиторії - віком до 18 років. Державний реєстраційний номер - 14.1789.2012К.

«Може бути скільки завгодно думок стосовно художньої цінності чи змістовного наповнення фільму. Але глядач має право на те, щоб скласти цю думку самостійно - переглянути фільм і визначити власне ставлення до роботи творців картини та подій, про які йдеться у стрічці. Держкіно не може виступати цензором у таких питаннях і не має підстав для заборони прокату стрічки в Україні», - зазначив перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Сьомкін.

Як повідомляла «Телекритика», російський кінофільм Джаніка Файзієва «Серпень. Восьмого» про конфлікт у Південній Осетії не вийшов у запланований з 1 березня український прокат.

За даними сайту «Кіно-театр», сеанси планувалися в березні в кількох кінотеатрах Києва - «Алмазі», «ім. Чапаєва», «Промені», «Салюті», «Старті», «Факелі» та «Флоренції». Як уточнили «Телекритиці» у відділі бронювання квитків «Флоренції», стрічка була в прокаті лише один день минулого тижня, а далі кінопокази скасували в «усьому місті».

У Міністерстві культури та в Держкіно повідомили, що стрічка Файзієва не отримувала державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільму на території України, оскільки ще тривав передбачений законом 10-денний термін розгляду документів.

За сюжетом картини, молода мати одиначка ризикуючи життям змушена пробиратися до Південної Осетії, куди вона до початку конфлікту відправила семирічного сина. Події 2008 року показані очима дорослих і хлопчика: у реалістичні військові сцени вплітається фантастичний бойовик із роботами.

Источник: www.tv.net.ua


Источник:
Опубликовано в категории: Новости » Кино
15-03-2012, 19:26
код от комментариев вконтакте
код от комментариев фейсбук