НОВОСТИ

АВТОРИЗАЦИЯ

CСЫЛКИ

СТБ трактує різних ведучих для проекту «Неймовірна правда про зірок»

СТБ вивчає вподобання власних глядачів і випускає проект «Неймовірна правда про зірок» з різними ведучими.

Ведучий Григорій Решетник залишається незмінним, а от співведуча щодня різна.

Раніше, на сайті каналу було запущено голосування за найкращу, на думку глядачів, ведучу для проекту, яка може замінити Надію Мейхер. Претендентами на її роль стали: учасниці першого сезону реаліті «Холостяк» Тетяна Стребкова і Яна Соломко, телеведуча Лілія Ребрик, співачки Анастасія Приходько, Світлана Лобода і Наталія Могилевська, хореограф Тетяна Денисова й учасниця «Х-фактора» та ведуча «Фермер шукає дружину» Ірина Борисюк.

Як помітив сайт «Дуся», 12 березня в ефір вийшов випуск з Тетяною Стребковою. Наступного дня - 13 березня проект у парі з Григорієм Решетником вела Яна Соломко.

У прес-службі СТБ «Телекритиці» зазначили, що поки таким чином канал «просто вивчає думки глядачів та спостерігає за їхньою реакцію на нових ведучих». Ще плануються випуски з 10-12 претендентками.

Нагадаємо, «Неймовірна правда про зірок» виходить на СТБ з 25 жовтня 2010 року. Починали вести проект Григорій Решетник та Анна Свиридова (ведуча радіостанції «Русское радио - Украина» та програми «Давай одружимося»). У квітні 2011 року ведучою проекту стала Надія Мейхер.

Источник: www.tv.net.ua


Источник:
Опубликовано в категории: Новости » На телеэкране
14-03-2012, 21:56
код от комментариев вконтакте
код от комментариев фейсбук