НОВОСТИ

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

АВТОРИЗАЦИЯ

CСЫЛКИ

Російська телерадіокомпанія «Пульс» знаходиться під загрозою закриття

Регіональна телевізійна станція «Пульс» у місті Азов може припинити своє існування через політичні переслідування, повідомив в ексклюзивному інтерв’ю «Репортерам без кордонів» (RSF) головний редактор «Пульсу» Олексій Скляров.

Скляров розповів RSF, що переслідування почалося в середині лютого, одразу після того, як він погодився очолити місцеве відділення «Ліги виборців» – волонтерської організації моніторингу президентських виборів.

Після очолення Скляровим «Ліги» телестанція «Пульс» стала ціллю хвилі перевірок.

Перша скарга надійшла від «громадянина Гальчука», обладнання телестанції, на його думку, негативно впливає на стан здоров’я людей, котрі мешкають поряд. Ростовське регіональне відділення Роскомнагляду негайно наказало оглянути будівлю, а від самої телестанції вимагалося надати низку документів.

Того ж дня було проведено ще дві перевірки, в результаті чого робітники пожежної служби розпорядилися знести будівлю. Хоча «Пульс» орендував офіси у цьому приміщенні упродовж 22-х років, орендодавець раптово відмовився подовжити термін оренди, стверджує Скляров.

Сам Скляров не вбачає у переслідуванні телестанції іншої причини, крім його особистої участі у «Лізі виборців».

RSF розцінює події у Азові як «типові за методами, що використовуються у багатьох російських регіонах, з метою змусити замовкнути ЗМІ, які відхилилися від офіційного курсу».

Источник: www.tv.net.ua


Источник:
Опубликовано в категории: Новости » Телевидение
29-03-2012, 22:39
код от комментариев вконтакте
код от комментариев фейсбук