НОВОСТИ

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

АВТОРИЗАЦИЯ

CСЫЛКИ

Розпочато процес створення системи телевізійних позначок для захисту дітей

Україна використає європейський досвід системи позначок телеконтенту. Маркуванню підлягатимуть не лише фільми, а й телепрограми.

Маркування телепродуктів має виконувати, по-перше, інформативну функцію для батьків – повідомляти про небезпечний контент фільмів чи передач. По-друге, система позначок виконує регуляторну функцію – визначає порядок трансляції передач в ефірі. Якщо механізм запрацює, в денному ефірі можна буде побачити тільки нешкідливі для дитячого ока програми.

Про це йшлося на першому засіданні Міжвідомчої робочої групи з розробки національної системи позначок для захисту дітей від шкідливої інформації у сфері телемовлення, яке відбулось 19 березня.

Група створена на базі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, і складається з 35 осіб – представників державних органів у сфері телебачення, громадських і медійних організацій. У проекті буде використано міжнародний досвід створення аналогічної системи позначок – у Голландії та Турречині.

За словами Лариси Мудрак, заступника голови Нацради, до кінця року планується підготувати пілотні проекти впровадження системи позначок, які будуть реалізовані на окремих телеканалах.

Источник: www.tv.net.ua


Источник:
Опубликовано в категории: Новости » Телевидение
19-03-2012, 21:12
код от комментариев вконтакте
код от комментариев фейсбук