НОВОСТИ

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

АВТОРИЗАЦИЯ

CСЫЛКИ

ТЕТ обере «Богиню шопінгу»

ТЕТ обере «Богиню шопінгу» Це не шоу, а втілена мрія будь-якої дівчини. Не треба готувати на швидкість чи співати стоячи на голові. Лише займатись улюбленою справою - покупками. Учасниці отримують кошти та задоволення, а ТЕТ обирає єдину та неповторну богиню смаку та стилю! Чемпіонат з шопінгу стартує 2 квітня.

Знані марнотратниці Вікторія Бекхем, Періс Хілтон та Кеті Холмс відпочивають. ТЕТ скликає на чемпіонат з шопінгу вітчизняних модниць! Дівчата братимуть на абордаж примірочні київських магазинів, аби довести своє право на титул «Богиня шопінгу».

Щотижня у змаганнях братимуть участь чотири дівчини. Для початку вони продемонструють свій гардероб, а згодом рушать по крамницях. Проект ставить учасниць в абсолютно рівні умови: однакова для всіх сума – дві тисячі гривень та чотири години на шопінг. Кожна героїня мусить купити одяг, взуття та аксесуари і створити власний неповторний образ. Модницю та її look оцінюють прискіпливі конкурентки. Додати балів та вплинути на хід гри може майстер стилю, фешн-експерт та ведучий програми Данило Грачов. Загальна сума балів визначає Богиню тижня.

Усі щасливиці зустрінуться на змаганнях у супер-фіналі, де завдання буде ускладнене. Тепер дівчатам доведеться підбирати образ не на вигадану подію, а на реальну вечірку. З одногу боку – бризки шампанського та компліменти від зірок, з іншого – заздрощі суперниць та суперечливість модних трендів.

Після фінальної оцінки учасниць, яку дасть справедливе жюрі з найвідоміших дизайнерів України, глядачі ТЕТ стануть свідками народження Богині шопінгу.

Чемпіонат з шопінгу оголошуємо відкритим! Нехай буде з нами дисконт!

«Богиня шопінгу»
Ведучий: Данило Грачов
Жанр: реаліті-шоу
Виробництво: Friends Production на замовлення ТЕТ
Рік: 2012
Опубликовано в категории: Тема дня, На телеэкране
20-03-2012, 19:52
код от комментариев вконтакте
код от комментариев фейсбук